Utolsó útjára kísérték a Fradi 45 esztendősen elhunyt KEK-győztes vízilabdázóját
Fájdalmas találkozóra gyűltek össze pénteken délután a magyar vízilabda képviselői a Fiumei úti sírkertben: együtt kísérték útjára a Ferencváros egykori pólósát, a KEK-győztes Haufe Tamást. A zöld-fehérek egykori játékosa hosszan tartó betegség után hunyt el, mindössze 45 esztendős korában. Éveket töltött el külföldön, bárhol is fordult meg, mindenütt szerették, tisztelték, elismerték tudását, emberi tulajdonságait. Egykori csapatait is megrázta a borzalmas hír.
- Hirdetés -
