Orbán Anita külügyminiszter pénteken jelentette be, hogy 37 külképviseleti vezetőt hívnak vissza állomáshelyükről. A döntés célja a diplomáciai kar szakmai megújítása és a külpolitikai prioritásokhoz jobban illeszkedő képviselet kialakítása. A Külügyminisztérium szerint a változások mögött több tényező áll, beleértve a lejáró megbízatásokat, a politikai és szakmai hitelesség szempontjait, valamint a működőképesség biztosítását.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Kvíz