A kormány döntött a pedagógusok béremeléséről, ennyivel nő a fizetésük

Tegnap megjelent a Magyar Közlönyben a pedagógusok béremeléséről szóló kormányrendelet. A dokumentum szerint a kormány célja, hogy a pedagógusok átlagbére elérje a diplomás átlagbér 80 százalékát az EU-val kötött megállapodás szerint.

A kormány döntött a pedagógusok béremeléséről, ennyivel nő a fizetésük

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → naphire.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!