Tegnap megjelent a Magyar Közlönyben a pedagógusok béremeléséről szóló kormányrendelet. A dokumentum szerint a kormány célja, hogy a pedagógusok átlagbére elérje a diplomás átlagbér 80 százalékát az EU-val kötött megállapodás szerint.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → naphire.hu