Pokoli hőség jön: kiadták a harmadfokú riasztást – még tovább fokozódik a kánikula
A hétvégén csúcsra jár a kánikula, így az országos tisztifőorvos az eddigi másodfokú hőségriasztást a legmagasabb, harmadfokú szintre emeli szombattól. A következő napokban akár 39 fokot is mutathatnak a hőmérők, a trópusi meleg pedig nemcsak napközben, hanem éjszaka is megterheli majd a szervezetet.
- Hirdetés -
