Vádat emelt a Győri Járási Ügyészség egy 53 éves román férfi ellen, aki egy pillanatnyi figyelmetlenség miatt okozott közlekedési balesetet az M85-ös autóúton
Elejtette a kávéját vezetés közben, ebből lett a baleset, amiben egyik utasa súlyosan megsérült.
- Hirdetés -
