60 dolgozónak mondtak fel a Mandinernél, a munkatársak több mint felét elküldték

Miközben tovább zajlik a jobboldali médiát érintő átalakulás, a Mandinernél is jelentős létszámcsökkentés történt. A lap publicistája, Kohán Mátyás szerint mintegy 60 munkatársnak mondtak fel, miközben a szerkesztőség fennmaradó része folytatja a munkát.

60 dolgozónak mondtak fel a Mandinernél, a munkatársak több mint felét elküldték

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Médiapiac

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!