Fidesz: a kormányfő hagyja abba a fenyegetőzést és félelemkeltést!

A Fidesz felszólítja a kormányfőt, illetve a mögötte álló parlamenti többséget, hogy a Rákosi-korszakot idéző fenyegetőzést és a félelemkeltést hagyják abba, és térjenek vissza a Magyarországhoz méltó, higgadt, nyugodt polgári kormányzás gyakorlatához - írta a Havasi Bertalan, az ellenzéki párt kommunikációs igazgatója hétfőn.

Fidesz: a kormányfő hagyja abba a fenyegetőzést és félelemkeltést!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → PécsiStop

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!