Fontos béremelés az egészségügyben: az ápolók fizetésemelése prioritás
Krónikusan alulfinanszírozott a magyar egészségügy, de a következő időszakban évente akár 500 milliárd forinttal több érkezhet az ágazatba. Az idei plusz források jelentős részét az ápolói bérek emelésére fordítják annak érdekében, hogy enyhítsék a humánerőforrás-válságot, mondta Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter egy szakmai konferencián.
- Hirdetés -
