Elromlott a hűtés a győri kórház egyik blokkjában, ivóvizet osztanak a betegeknek

A győri Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház tegnapi tájékoztatása szerint elromlott a C3-as épületblokkjában a hűtési rendszer.

Elromlott a hűtés a győri kórház egyik blokkjában, ivóvizet osztanak a betegeknek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!