Pluszpénzt kérnek a hideg üdítőért egy ceglédi kisboltban – kiakadtak a vevők a hűtési díjon

Kiverte a biztosítékot a vásárlóknál egy ceglédi kisbolt húzása, ugyanis a nyári hőségben külön hűtési díj megfizetésére kötelezik a vevőket. Bár a lépés komoly felháborodást váltott ki a közösségi oldalakon, jogilag mégsem támadható az extra költség felszámítása.

Pluszpénzt kérnek a hideg üdítőért egy ceglédi kisboltban – kiakadtak a vevők a hűtési díjon

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → naphire.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!