Tóth Ildikó: „Mindenkinek ki kell állnia, akitől elvettek valamit!”
Tóth Ildikó az Öt pontban című műsorban beszélt a NER-es feleségek látványos költekezéséről és arról, hogy rendszeresen szervez oligarcha túrákat a barátainak, hogy bemutassa az Orbán-kormány ideje alatt meggazdagodott NER-hez köthető emberek elképesztő villáit.
- Hirdetés -
