Nem kell feltétlenül többmilliós izlandi elvonulásra befizetnünk, ha az a cél, hogy kiszakadjunk a mindennapokból. Sőt, talán még az sem szükséges, hogy átlépjük az országhatárt, ha kikapcsolódásra vágynánk. A legtöbb dolog úgyis a fejünkben dől el: itt az ideje, hogy bekapcsoljuk a telefonunkon a „Ne zavarjanak” módot, és ráhangolódjunk a környezetünkre.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → evamagazin