Leszoktam a kólaivásról: mutatom, mi történt ezután

Az elmúlt tavasszal elég rendesen rácsúsztam a kólaivásra. Nem egyik napról a másikra történt, egyszerűen csak azt vettem észre, hogy egyre gyakrabban nyitom ki, aztán ismét szisszen a kék vagy a piros dobozos üdítő. Miután egy idő után már szinte természetes része lett a napjaimnak, úgy éreztem, változtatnom kell, és végleg elbúcsúztunk egymás rendszeres társaságától. Amikor végül letettem ezt az üdítőt, meglepő dolgokat tapasztaltam: volt, ami szinte azonnal érezhetővé vált, más változásokra pedig csak hetekkel később figyeltem fel. Mutatom, mi történt velem, miután leszoktam róla.

Leszoktam a kólaivásról: mutatom, mi történt ezután

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → evamagazin

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!