Hivatalosan is életbe lépett a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (NÉBIH) által elrendelt szigorú tűzgyújtási tilalom. A rekkenő hőség és a szárazság miatt mától Budapesten és több vármegyében is tilos a szabadtéri égetés, a szabályszegőkre pedig brutális pénzbírság vár.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Femcafe.hu