Magyar Péter: kezdeményezik a köztársasági elnök megbízatásának megszüntetését
Magyar Péter miniszterelnök napirend előtti felszólalásban bejelentette többek között, hogy kezdeményezik az Alaptörvény 17. módosítását, amelynek része lesz Sulyok Tamás köztársasági elnök megbízatásának megszüntetése, az alkotmánybírók számára pedig korhatárt vezetnének be. A bejelentést néhány napos társadalmi vita követi a benyújtásig.
- Hirdetés -
