Tóth Ildikó: „Mindenkinek ki kell állnia, akitől elvettek valamit!”

Tóth Ildikó az Öt pontban című műsorban beszélt a NER-es feleségek látványos költekezéséről és arról, hogy rendszeresen szervez oligarcha túrákat a barátainak, hogy bemutassa az Orbán-kormány ideje alatt meggazdagodott NER-hez köthető emberek elképesztő villáit.

Tóth Ildikó: „Mindenkinek ki kell állnia, akitől elvettek valamit!”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nőiváltó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!