Tóth Ildikó: „Mindenkinek ki kell állnia, akitől elvettek valamit!”

Tóth Ildikó az Öt pontban című műsorban arról is beszélt, hogy rendszeresen szervez oligarcha túrákat a barátainak, amikor bemutatja a hatalmas villákat, amelyekben az orbán-rendszerben látványosan meggazdagodott NER elit ma is él.

Tóth Ildikó: „Mindenkinek ki kell állnia, akitől elvettek valamit!”

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Nőiváltó

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!