A visegrádi együttműködés (V4) országai visszatértek a gyökerekhez és megegyeztek abban, hogy a történelmi jelentőségű csoport keretében minden eddiginél szorosabban dolgoznak együtt - olvasható az országcsoport gödöllői csúcstalálkozóját követően kiadott közös nyilatkozatban.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → novekedes.hu