Országos leltárral kezdődhet a rendszerváltás az egészségügyben

Az új Egészségügyi Minisztérium büntetés helyett tanulásra épülő biztonsági kultúrát, transzparens országos leltárt és a kórházi autonómia fokozatos visszaadását ígéri. A strukturális fordulat és a valódi rendszerváltás esélyeit az IME XX. Egészségpolitika és egészségügyi rendszerek konferenciáján latolgatták az előadók.

Országos leltárral kezdődhet a rendszerváltás az egészségügyben

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Medical Online

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!