Állatvédelmi problémák: felháborodtak a lakosok, nyílt levélben fordultak az önkormányzathoz!

Szörnyű állapotok uralkodnak a térségben.

Állatvédelmi problémák: felháborodtak a lakosok, nyílt levélben fordultak az önkormányzathoz!

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Bama

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!