Új szelek a magyar egészségügyben: beismerjük, hogy hibáztunk, de tanulunk belőle, hogy ne hibázzunk

Hegedűs Zsolt miniszter korábban egy itthon és egy Angliában meghalt gyermek esetén keresztül mutatta be a különbséget a hibáztató és a tanuló egészségügy között. Ha az egyik osztályon jobb az ellátás, mint a másikon, és ez nyilvános, a jó tapasztalatokat pedig megosztják, az a többi kórházban is motiválhatja a vezetőket és a dolgozókat a helyzet javítására.

Új szelek a magyar egészségügyben: beismerjük, hogy hibáztunk, de tanulunk belőle, hogy ne hibázzunk

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Telex

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!