Fontos béremelés az egészségügyben: az ápolók fizetésemelése prioritás

Krónikusan alulfinanszírozott a magyar egészségügy, de a következő időszakban évente akár 500 milliárd forinttal több érkezhet az ágazatba. Az idei plusz források jelentős részét az ápolói bérek emelésére fordítják annak érdekében, hogy enyhítsék a humánerőforrás-válságot, mondta Hegedűs Zsolt egészségügyi miniszter egy szakmai konferencián.

Fontos béremelés az egészségügyben: az ápolók fizetésemelése prioritás

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → HR Portál

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!