Elromlott a hűtés a győri kórház egyik blokkjában, ivóvizet osztanak a betegeknek
A győri Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház tegnapi tájékoztatása szerint elromlott a C3-as épületblokkjában a hűtési rendszer.
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A győri Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház tegnapi tájékoztatása szerint elromlott a C3-as épületblokkjában a hűtési rendszer.
- Hirdetés -