Fáj a búcsú – megszólalt a magyar kézilabda-válogatottól elküldött szövetségi kapitány

A férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjáról távozott Chema Rodríguez csalódottan vette tudomásul, hogy már nem ő irányítja az együttest, ugyanakkor elfogadta a magyar szövetség döntését. A szakember az M4 Sportnak adott interjújában elmondta, hálás a magyar szövetségnek a lehetőségért. Ugyanakkor nehéz szívvel távozik, mert nem ilyen befejezésről álmodott.

Fáj a búcsú – megszólalt a magyar kézilabda-válogatottól elküldött szövetségi kapitány

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk - Sport

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!