Meghibásodott a klíma a győri Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház egyik szárnyában. A leállás idejére átmeneti intézkedéseket vezettek be, vizet osztanak a betegeknek és hozzátartozóiknak, de a javítás már elkezdődött. Az intézmény közlése szerint szerdán minden visszaállhat a normális kerékvágásba.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk