A rekkenő hőség közepette leállt a klíma a győri kórház egyik szárnyában, vizet osztanak a betegeknek

Meghibásodott a klíma a győri Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház egyik szárnyában. A leállás idejére átmeneti intézkedéseket vezettek be, vizet osztanak a betegeknek és hozzátartozóiknak, de a javítás már elkezdődött. Az intézmény közlése szerint szerdán minden visszaállhat a normális kerékvágásba.

A rekkenő hőség közepette leállt a klíma a győri kórház egyik szárnyában, vizet osztanak a betegeknek

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!