Újabb rendkívüli ülést hívtak össze a Parlamentben: Terítéken a Szuverenitásvédelmi Hivatal beszántása és az ügynökakták
Ruff Bálint Miniszterelnökséget vezető miniszter június 29-re és 30-ra újabb rendkívüli parlamenti ülést kezdeményezett Forsthoffer Ágnes házelnöknél. A képviselők olyan fajsúlyos kérdésekről fognak vitázni, mint a Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetése és az ügynökakták feltárása, miközben a héten már betiltották a gigaplakátokat.
- Hirdetés -
