Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Közös nyilatkozatot adtak ki a V4-ek: újraélesztik a régiós együttműködést

A visegrádi négyek országai, Magyarország, Lengyelország, Csehország és Szlovákia vezetői a gödöllői csúcstalálkozón megerősítették elkötelezettségüket a szorosabb együttműködés iránt. A találkozót követően kiadott közös nyilatkozatban hangsúlyozták, hogy a közös érdekek mentén kívánnak dolgozni, különös tekintettel az európai uniós politikákra, a régiós fejlesztésekre és a globális kihívások kezelésére. A kormányfők egyértelművé tették, hogy céljuk a korábban már sikeresnek bizonyult együttműködési keretek újjáélesztése, valamint a közös fellépés erősítése az EU-ban és azon túl.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu