Magzatkárosító oldószert és haltetemeket találtak a komáromi ipari park víztározójában
A Greenpeace és egy komáromi civil csoport elhullott halak tetemei mellett akkumulátorgyártáshoz használt, magzatkárosító NMP-oldószert talált a helyi ipari park víztározójában. A zöldszervezet azonnali vizsgálatot indítványozott a kormányhivatalnál, mivel a tó vize telítettség esetén közvetlenül a Dunába ömlik.
- Hirdetés -
