V4-csúcs Gödöllőn: szorosabb együttműködésről döntöttek a kormányfők

A visegrádi együttműködés (V4) országai visszatértek a gyökerekhez, és megegyeztek abban, hogy a történelmi jelentőségű csoport keretében minden eddiginél szorosabban dolgoznak együtt - olvasható az országcsoport gödöllői csúcstalálkozóját követően szerdán hajnalban kiadott közös nyilatkozatban.

V4-csúcs Gödöllőn: szorosabb együttműködésről döntöttek a kormányfők

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → atv.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!