Vádat emelt a Győri Járási Ügyészség egy 53 éves román férfi ellen, aki egy pillanatnyi figyelmetlenség miatt okozott közlekedési balesetet az M85-ös autóúton

Elejtette a kávéját vezetés közben, ebből lett a baleset, amiben egyik utasa súlyosan megsérült.

Vádat emelt a Győri Járási Ügyészség egy 53 éves román férfi ellen, aki egy pillanatnyi figyelmetlenség miatt okozott közlekedési balesetet az M85-ös autóúton

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Ugytudjuk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!