A „tisztítótűz” elérte Budapestet – A leszámolásra készülő Karácsony Gergely és társai lenyomták a reklámosokat, azaz jöhet a plakátvendetta

Budapest gyakorlatilag leszámolna az óriásplakátokkal és az épületeket borító reklámhálókkal. Karácsony Gergely szerint a város közterei nem reklámfelületek, hanem közös vizuális környezetek. A reklámszakma arra figyelmeztet, hogy a szabályozás egy iparágat sodorhat veszélybe.

A „tisztítótűz” elérte Budapestet – A leszámolásra készülő Karácsony Gergely és társai lenyomták a reklámosokat, azaz jöhet a plakátvendetta

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Médiapiac

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!