Horror Orosházán: halva szülte meg gyermekét egy nő az otthonában, majd egyedül ment be a kórházba – videó

Megrázó ügyben nyomoz a rendőrség Békés vármegyében. Egy nő az orosházi kórházba ment segítségért, miután nem sokkal korábban megszülte gyermekét, ám erősen vérzett. Az orvosoknak eleinte azt állította, hogy az újszülöttet egy inkubátorba helyezte, később azonban bevallotta, hogy a babát otthon hagyta.

Horror Orosházán: halva szülte meg gyermekét egy nő az otthonában, majd egyedül ment be a kórházba – videó

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!