Megrázó ügyben nyomoz a rendőrség Békés vármegyében. Egy nő az orosházi kórházba ment segítségért, miután nem sokkal korábban megszülte gyermekét, ám erősen vérzett. Az orvosoknak eleinte azt állította, hogy az újszülöttet egy inkubátorba helyezte, később azonban bevallotta, hogy a babát otthon hagyta.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk