Hogyan vezessük be gyermekeinket a gyógynövények világába?
Van valami különös abban, amikor egy gyermek először dörzsöl szét az ujjai között egy levendulavirágot, és meglepetten néz ránk: „De finom illata van!” A természet felfedezése számukra nem tananyag, nem kötelező program, hanem kaland. Talán éppen ezért érdemes már kisgyermekkorban megismertetni velük a gyógynövények világát.
- Hirdetés -
