Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Városi Kurír

Mága Zoltán újra a Balatonnál húzza, mintha mi sem történt volna….

“Kiadta a minisztérium: milliárdokkal tolták meg Mága Zoltán koncertjeit az elmúlt négy évben.” – Ez a Telex május 14-én reggeli cikkének címe volt. 3,3 milliárd forintról beszélünk. 3,3 milliárd forint közpénzről! És ez a 3,3 milliárd gyorsabban vesztette el közpénz jellegét, mint ahogy a hegedűből kijön egy árva hang” – reagált akkor Krizsó Szilvia közösségi […]

További hírek