Értesítések engedélyezése
Engedélyezi az értesítéseket a böngészőjében?

Horror Orosházán: halva szülte meg gyermekét egy nő az otthonában, majd egyedül ment be a kórházba – videó

Megrázó ügyben nyomoz a rendőrség Békés vármegyében. Egy nő az orosházi kórházba ment segítségért, miután nem sokkal korábban megszülte gyermekét, ám erősen vérzett. Az orvosoknak eleinte azt állította, hogy az újszülöttet egy inkubátorba helyezte, később azonban bevallotta, hogy a babát otthon hagyta.

Femcafe.hu

atv.hu

naphire.hu

Médiapiac

10perc.hu

HR Portál

TWN

Joy

Instyle

Instylemen

evamagazin

balatonica.hu

novekedes.hu