Horror Orosházán: halva szülte meg gyermekét egy nő az otthonában, majd egyedül ment be a kórházba – videó
Megrázó ügyben nyomoz a rendőrség Békés vármegyében. Egy nő az orosházi kórházba ment segítségért, miután nem sokkal korábban megszülte gyermekét, ám erősen vérzett. Az orvosoknak eleinte azt állította, hogy az újszülöttet egy inkubátorba helyezte, később azonban bevallotta, hogy a babát otthon hagyta.
- Hirdetés -
