Ezzel a trükkel hűtöttem le a lakást légkondi nélkül, a legnagyobb hőségben
A nagy melegben bebizonyosodik, hogy akinek van légkondija, igazán szerencsés. De akkor sincs minden veszve, ha neked nincs!
- Hirdetés -
- Hirdetés -
A nagy melegben bebizonyosodik, hogy akinek van légkondija, igazán szerencsés. De akkor sincs minden veszve, ha neked nincs!
- Hirdetés -