Szögezzük le az elején: ha bérből és fizetésből élünk, soha nem leszünk szupergazdagok. De olyan nagyon gazdagok sem. Gazdaggá akkor válhatunk – megmondta ezt Warren Buffett is, a világ egyik legszórakoztatóbb szupergazdagja –, ha vállalkozásunk van, cégekben vagyunk tulajdonosok, részvényeket birtoklunk, a pénzünket pedig a már eleve nagy vagyonunk termeli-fialtatja. Ez van. Egy nagyobb vagyontömeg Ilyen az élet a világ csúcsán – Hogy vagytok, szupergazdagok?
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → nőklapja.hu