George Russell szerint a Ferrari és Lewis Hamilton komoly veszélyt jelent a Mercedes 2026-os Forma-1-es bajnoki törekvéseire, miután a hétszeres világbajnok magabiztos győzelmet aratott a barcelonai versenyen. Russell: Hamilton és a Ferrari óriási fenyegetést jelent a Mercedesre
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → F1világ