A Készenléti Rendőrség Nemzeti Nyomozó Iroda Vagyon-visszaszerzési Hivatala hajtott végre helyszíni nyomozati cselekményeket a Semmelweis Egyetem központi épületénél. Az egészségügyi miniszter órákkal korábban már jelezte: a Tisztítótűz művelet az egészségügyben is folyamatos lesz.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → naphire.hu