Hat embert vettek őrizetbe NKA-ügyben – a Fidesz most olyat állít, ami mindent felkavar

A Nemzeti Adó- és Vámhivatal hat embert vett őrizetbe a Nemzeti Kulturális Alap (NKA) 17 milliárd forintot meghaladó támogatásaival kapcsolatos büntetőeljárásban. A Fidesz politikai koncepciós eljárásnak nevezi az egész ügyet.

Hat embert vettek őrizetbe NKA-ügyben – a Fidesz most olyat állít, ami mindent felkavar

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → naphire.hu

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!