Így nyaraltunk a Kádár-korszakban: képeken a híres balatoni rivéria!
A Kádár-korszakban a „magyar tenger” volt a riviéra, ahol az igazi nyári, balatoni érzést meg lehetett tapasztalni. Ebben az időszakban valóságosan virágzott a belföldi turizmus, aki tehette, legalább egy hétre – de inkább kettőre – lement, és élvezte azt a felejthetetlen életérzést, amit a balatoni nyár adott számára. Az alábbiakban nosztalgikus képeket gyűjtöttünk össze a híres balatoni nyarakról!
- Hirdetés -
