Tíz év alatt hét kormányfőt elfogyasztottak a britek: az Észak Királya lehet a következő
Az Észak Királyaként ismert, korábbi manchesteri polgármester Andy Burnham lehet Nagy-Britannia következő kormányfője. A munkáscsaládból származó, a Cambridge Egyetemen angol szakon végzett, tapasztalt brit munkáspárti politikusra nem kisebb feladat, mint az angol politikai vezetés stabilizálása vár.
- Hirdetés -
