Jelentős forgalmi zavar alakult ki szerda kora este a Balaton északi partján futó vasútvonalon, miután meghibásodott egy Kék Hullám InterCity Révfülöp és Badacsonytomaj között. Az érintett szakaszon a vonatok közlekedése szünetel.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk