Forgalmi káosz a Balaton északi partján: újabb váltóhiba miatt állnak a szerelvények

Jelentős forgalmi zavar alakult ki szerda kora este a Balaton északi partján futó vasútvonalon, miután meghibásodott egy Kék Hullám InterCity Révfülöp és Badacsonytomaj között. Az érintett szakaszon a vonatok közlekedése szünetel.

Forgalmi káosz a Balaton északi partján: újabb váltóhiba miatt állnak a szerelvények

Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Blikk

Ha nem irányítanánk át automatikusan, kattints ide!