A britek tíz éve nem találják a helyüket, már inkább visszacsinálnák a brexitet
Nemcsak az Egyesült Királyságban, a világban is fordulópont volt, amikor a britek 2016-ban szűk többséggel megszavazták az ország kilépését az EU-ból. Többségük már egyáltalán nem örül a döntésnek, amitől előnyöket vártak, de inkább a hátrányait érezték meg. Az is megdöbbentő, hogy 10 év alatt már a hetedik brit kormányfő jön.
- Hirdetés -
