Most sokan fognak izzadni, a BKV-buszok többségén 35 fok felett leáll a klímaberendezés, a húszévesnél régebbieken addig se bírja
Új típusú klímákra lenne szükség a BKV buszain, a jelenlegi hőségben a meglévő berendezések többsége ugyanis kikapcsol 35 fok felett. A járművek negyedén még addig se bírja.
- Hirdetés -
