A francia egészségügyi minisztérium hivatalosan is megerősítette az első pozitív ebolavírusos esetet az ország európai területén. A súlyos és rendkívül fertőző betegség terjedését a francia miniszterelnök és a járványügyi hatóságok is a legmagasabb szinten, kiemelt figyelemmel követik.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → 10perc.hu