A komáromi AGEL Kórház F pavilonjának felújítása lehet a következő évek egyik legnagyobb egészségügyi beruházása a térségben. A Nyitra megyei képviselő-testület a jövő héten dönthet arról a támogatásról,…
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Felvidék.ma