Újabb Tisza-miniszter szállt bele páros lábbal a Fidesz médiájába a kirúgások miatt – „Megszűnőben van a hazugsággyár…”
Tanács Zoltán szerint a Mediaworks és a Fidesz-médiarendszer megingása azt mutatja, hogy a hálózat piaci alapon soha nem volt életképes. A miniszter úgy fogalmazott: a közpénzcsapok elzárása után „megszűnőben van a hazugsággyár”.
- Hirdetés -
