Pokoli hőség Olaszországban: Az aszfalt alatt olvadtak meg a villanyvezetékek Torinóban
Brutális, 41 fokos hőhullám csapott le Olaszországra, amelyet a meteorológusok Cerberusnak neveztek el. Torinóban a brutálisan felforrósodott aszfalt alatt megolvadtak a földkábelek, ami tömeges áramszüneteket okozott, míg Rómában ingyenessé tették a strandokat az időseknek, és párakapukkal védik a történelmi belvárosban hömpölygő turistákat.
- Hirdetés -
