Erősen kritizálja az Újpestre tervezett a Mol-csoporthoz köthető stadionberuházást Nagy Dávid, a Magyar Kétfarkú Kutyapárt önkormányzati képviselője. Véleménye szerint a projekt nem szolgálja megfelelően a helyi lakosság érdekeit, mert egy kertvárosi környezetben épülne meg, miközben a közlekedési infrastruktúra és a környék adottságai nem alkalmasak egy több tízezres stadion kiszolgálására.
Hamarosan átirányítunk a teljes cikkhez → Klubrádió